Київ
24/7
Контакти
0 800 334 157
Всі дзвінки безкоштовні

Аварійне відкриття автомобілів
у Києві та області

від 400 грн
Фіксована вартість послуги після консультації з майстром по телефону
Приїзд майстра
за 30-45 хвилин

Чому варто звернутися саме до нас? Декілька причин:

Ремонтуємо механізми будь-якої складності
У разі необхідності ми проводимо заміну замка
Майстри з досвідом роботи від 10 років
Ваш замок відкриватиме профільний спеціаліст
Відкриваємо зламаний замок без пошкоджень дверей
Використовуємо точні спеціалізовані інструменти
"Мавпа, яка взламає Вас"
у хорошому сенсі цього слова
Відкриття зламаного замка лише за наявності документів
Який підтверджує право власності або ж у присутності наряду поліції

Погляньте на результати нашої роботи. Двері цілі, а замки як нові.

А ще, у нас 50 живих відгуків на гугл-картах із середнім рейтингом 4.8!

Але Ви не вірте нам на слово, переконайтесь самі, зайшовши на нашу сторінку в гугл-картах

Трохи інформації про нас

Служба аварійного відкриття і ремонту замків MonKey допоможе Вам відчинити вхідні двері, авто, гараж або сейф. Ми вирішимо будь-яку проблему в разі відсутності ключів, поломки, зношеності механізму, навмисного або випадкового псування, спроби злому та ін. Більше 7 років ми займаємося повним комплексом послуг із екстреного відкриття дверей, а також установкою й заміною замків у Києві та області. В нашій компанії працюють досвідчені й кваліфіковані майстри, які використовують якісний професійний інструмент, що дозволяє надати послуги з екстреного відкриття замків швидко і без пошкодження дверного полотна.

У кожній складній ситуації – будь то втрата ключів або поломка замка під час відкриття дверей – телефонуйте, і наші фахівці нададуть Вам допомогу в проблемній ситуації! Ми зможемо приїхати на об'єкт вже через 30-40 хвилин. Ми відкриваємо замки без пошкоджень і дотримуємося всіх заходів щодо Вашої особистої безпеки і конфіденційності.

Що ми робимо?

Аварійне відкриття авто в Києві – вкрай важлива послуга для власників транспортних засобів: як іномарок, так і вітчизняних машин. Припустимо, що конструкція безпеки заблокувала авто. Або раптово зламався замок, виник конфлікт замка і автосигналізації, загубився ключ. Бувають ситуації, коли авто не відкривається через розряджений акумулятор. Іноді замок банально замерзає, і підручними засобами виправити становище не виходить.

Подібні ситуації виникали хоча б раз у кожного автовласника. У будь-якому випадку вийти зі скрутного становища допоможе служба аварійного відкриття авто. Компанія MonKey здійснює екстрене відкриття автомобілів швидко й надійно, без пошкодження Вашого транспорту. Фахівці, для яких аварійне відкриття дверей машини – щоденна робота, мають сучасне обладнання, що дозволяє відкрити двері авто без злому, не проникаючи в салон або під капот.

Часто задавані питання

Чи не пошкодить майстер мій автомобіль?
Ми застосовуємо тільки високоякісні, сучасні інструменти для роботи з замками автомобілів, тому при відкритті внутрішня і зовнішня частина машини залишаються без пошкоджень. Наші майстри оснащені спецтехнікою, що дозволяє відкрити замок автомобіля без шкоди, а автівки з протиугінною системою продіагностувати і внести корективи в програмне забезпечення. У більшості випадків замок після відкриття зберігає свою функціональність, але іноді слюсарі змушені замінити автомобільний замок, наприклад, коли він зламаний або зникли ключі. У будь-якому випадку наші фахівці пропонують найоптимальніші та найменш затратні способи вирішення проблеми.
З чого складається вартість аварійного відкриття авто?
Вартість послуги аварійного відкриття авто включає виклик майстра, виїзд його на об'єкт (чим далі від Києва – тим дорожче), маніпуляції з механізмом, витрати інтелектуальної і механічної праці. Остаточна вартість відкриття розраховується нашим майстром після проведення діагностики. Враховується ступінь поломки замка авто (якщо така є), складність системи та інше. Можна попередньо зорієнтуватися у вартості відкриття, якщо зв'язатися по телефону з майстром і повідомити йому подробиці ситуації, що склалася.
Чи не зміниться вартість послуги постфактум?
Як правило, вартість аварійного відкриття авто визначається спочатку і підлягає лише незначному коливанню. Наприклад, коли замовник не сказав про деякі обтяжливі обставини, і майстру знадобилося набагато більше часу, зусиль і матеріалів для здійснення відкриття, ніж спочатку передбачалося. У будь-якому випадку ми постараємося вирішити проблему з найменшими фінансовими витратами для клієнта. При цьому використовуючи тільки новітнє високоефективне обладнання та якісні комплектуючі.
Чи можна відкрити двері авто самостійно?
В ситуації, коли заклинило двері або загубився ключ від автомобіля, багато хто починає панікувати і намагається відчинити авто самостійно. Єдиний варіант така людина вбачає у тому, щоб розбити скло. Звичайно, так відкрити авто можна. Але скільки часу піде на СТО і грошей на покупку й установку нового скла? Крім того, розбивати скло – аж ніяк не безпечна для здоров'я процедура, яка може закінчитися значним травматизмом. Звичайно ж, викликати майстра з аварійного відкриття – набагато дешевше і безпечніше.
Як довго мені доведеться чекати майстра?
Наші майстри завжди готові виїхати Вам на допомогу. Це займе не більше 30-40 хвилин. Як правило, клієнтам потрібно термінове аварійне відкриття авто, тому наша компанія надає послуги цілодобово (24/7), а виїзд фахівця проводиться негайно.
Київ
24/7
Kyiv, 2020
UA
RU
0 800 334 157