Київ
24/7
Контакти
0 800 334 157
Всі дзвінки безкоштовні

Майстер аварійного відкриття замків
у Києві та області

від 400 грн
Фіксована вартість послуги після консультації з майстром по телефону
Приїзд майстра
за 30-45 хвилин

Чому варто звернутися саме до нас? Декілька причин:

Ремонтуємо механізми будь-якої складності
У разі необхідності ми проводимо заміну замка
Майстри з досвідом роботи від 10 років
Ваш замок відкриватиме профільний спеціаліст
Відкриваємо зламаний замок без пошкоджень дверей
Використовуємо точні спеціалізовані інструменти
"Мавпа, яка взламає Вас"
у хорошому сенсі цього слова
Відкриття зламаного замка лише за наявності документів
Який підтверджує право власності або ж у присутності наряду поліції

Погляньте на результати нашої роботи. Двері цілі, а замки як нові.

А ще, у нас 50 живих відгуків на гугл-картах із середнім рейтингом 4.8!

Але Ви не вірте нам на слово, переконайтесь самі, зайшовши на нашу сторінку в гугл-картах

Трохи інформації про нас

Служба аварійного відкриття і ремонту замків MonKey допоможе Вам відчинити вхідні двері, авто, гараж або сейф. Ми вирішимо будь-яку проблему в разі відсутності ключів, поломки, зношеності механізму, навмисного або випадкового псування, спроби злому та ін. Більше 7 років ми займаємося повним комплексом послуг із екстреного відкриття дверей, а також установкою й заміною замків у Києві та області. В нашій компанії працюють досвідчені й кваліфіковані майстри, які використовують якісний професійний інструмент, що дозволяє надати послуги з екстреного відкриття замків швидко і без пошкодження дверного полотна.

У кожній складній ситуації – будь то втрата ключів або поломка замка під час відкриття дверей – телефонуйте, і наші фахівці нададуть Вам допомогу в проблемній ситуації! Ми зможемо приїхати на об'єкт вже через 30-40 хвилин. Ми відкриваємо замки без пошкоджень і дотримуємося всіх заходів щодо Вашої особистої безпеки і конфіденційності.

Що ми робимо?

Майже кожна людина хоч раз у житті стикалася з неприємною ситуацією, коли вона втрачала або забувала ключі, або ж двері випадково захлопувалися. Опинившись на сходовій клітині, буває, в домашньому одязі взимку, перш за все на думку спадає звернутися до сусідів і пошукати кого-небудь, у кого є запасні ключі. Але, буває, що родича чи друга, який зберігає дублікат, або зовсім немає, або ж він з тих чи інших причин не може приїхати на допомогу.

Також нерідко зустрічаються ситуації, коли замок ламається під час відкриття дверей або ж відбувається засмічення, зношеність, корозія замка. Буває, що двері замкнені зсередини, а людина (часто літній родич) не відчиняє і не відповідає на дзвінки, і треба терміново здійснити злом помешкання. Виламати двері в таких ситуаціях – не найкраще рішення. Більш сприятливий і розумний варіант – викликати майстра аварійного відкриття замків. Компанія MonKey здійснює аварійне відкриття замків будь-якої складності протягом більше 7 років.

Ми працюємо акуратно й чисто без пошкодження дверного полотна і дотримуючись правил Вашої особистої безпеки.

Часто задавані питання

Чи не пошкодить майстер мій замок або двері?
Ми застосовуємо тільки високоякісні, сучасні інструменти для роботи з замками, тому полотно вхідних дверей (квартири, будинку, гаража або офісу) залишається цілісним і неушкодженим. Більшість замків також залишається без пошкоджень. У деяких ситуаціях замок доводиться ламати, про що Вас попередить наш майстер. У будь-якому випадку наші фахівці пропонують найоптимальніші та найменш затратні способи вирішення проблеми.
З чого складається вартість послуги?
Вартість послуги аварійного відкриття замка включає виклик майстра, виїзд його на об'єкт (чим далі від Києва – тим дорожче), маніпуляції з механізмом, при необхідності, заміну деталей або ж всього замка повністю. Остаточна вартість аварійного відкриття розраховується нашим майстром після проведення діагностики. Враховується складність системи замка, супутні обставини (наприклад, умисне пошкодження, спроба злому та ін.). Можна попередньо зорієнтуватися у вартості відкриття, якщо зв'язатися по телефону з майстром і повідомити йому подробиці ситуації, що склалася.
Чи не зміниться вартість послуги постфактум?
Як правило, вартість відкриття замка визначається спочатку і підлягає лише незначному коливанню. Наприклад, коли замовник не сказав про деякі обтяжливі деталі, і майстру знадобилося набагато більше часу, зусиль і матеріалів для здійснення відкриття, ніж спочатку передбачалося. У будь-якому випадку ми постараємося вирішити проблему з найменшими фінансовими витратами для клієнта. При цьому використовуючи тільки новітнє високоефективне обладнання та якісні комплектуючі, монтаж яких дозволить відновити функціональність вашого замка, підвищити його надійність і стійкість проти механічного та інтелектуального злому.
Як довго мені доведеться чекати майстра?
Наші майстри завжди готові виїхати Вам на допомогу. Це займе не більше 30-40 хвилин. Як правило, клієнтам потрібно термінове відкриття замків, тому наша компанія надає послуги цілодобово (24/7), а виїзд фахівця проводиться негайно.
Київ
24/7
Kyiv, 2020
UA
RU
0 800 334 157