Київ
24/7
Контакти
0 800 334 157
Всі дзвінки безкоштовні

Послуги медвежатника
у Києві та області

від 400 грн
Фіксована вартість послуги після консультації з майстром по телефону
Приїзд майстра
за 30-45 хвилин

Чому варто звернутися саме до нас? Декілька причин:

Ремонтуємо механізми будь-якої складності
У разі необхідності ми проводимо заміну замка
Майстри з досвідом роботи від 10 років
Ваш замок відкриватиме профільний спеціаліст
Відкриваємо зламаний замок без пошкоджень сейфу
Використовуємо точні спеціалізовані інструменти
"Мавпа, яка взламає Вас"
у хорошому сенсі цього слова
Відкриття зламаного замка лише за наявності документів
Який підтверджує право власності або ж у присутності наряду поліції

Погляньте на результати нашої роботи. Сейфи цілі, а замки як нові.

А ще, у нас 50 живих відгуків на гугл-картах із середнім рейтингом 4.8!

Але Ви не вірте нам на слово, переконайтесь самі, зайшовши на нашу сторінку в гугл-картах

Трохи інформації про нас

Служба аварійного відкриття і ремонту замків MonKey допоможе Вам відчинити вхідні двері, авто, гараж або сейф. Ми вирішимо будь-яку проблему в разі відсутності ключів, поломки, зношеності механізму, навмисного або випадкового псування, спроби злому та ін. Більше 7 років ми займаємося повним комплексом послуг із екстреного відкриття дверей, а також установкою й заміною замків у Києві та області. В нашій компанії працюють досвідчені й кваліфіковані майстри, які використовують якісний професійний інструмент, що дозволяє надати послуги з екстреного відкриття замків швидко і без пошкодження дверного полотна.

У кожній складній ситуації – будь то втрата ключів або поломка замка під час відкриття дверей – телефонуйте, і наші фахівці нададуть Вам допомогу в проблемній ситуації! Ми зможемо приїхати на об'єкт вже через 30-40 хвилин. Ми відкриваємо замки без пошкоджень і дотримуємося всіх заходів щодо Вашої особистої безпеки і конфіденційності.

Що ми робимо?

Причина, по якій потрібно екстрено відкрити сейф, – це не тільки пограбування, а фахівці-зломщики, яких в народі прозвали «ведмежатниками», в наш час орудують цілком законно. Домашній або офісний сейф є в наявності у багатьох людей, і його поломка (втрата ключа, неможливість згадати код, пароль та ін.) є причиною звернення до фахівця з аварійного відкриття сейфів. Обслуговування сейфів – досить складна і делікатна робота, яку варто довіряти тільки компаніям із перевіреними співробітниками. Як правило, майстри, що працюють в даному напрямку, мають інженерну освіту і є справжніми професіоналами.

Крім того, важлива їхня репутація і здатність зберігати конфіденційну інформацію. Адже даних фахівців викликають, як правило, в багаті офіси, будинки й організації, в яких багато не тільки цінностей, а й важливих документів. Фахівці компанії MonKey здійснюють екстрене відкриття сейфів будь-якої моделі і складності. При необхідності замок полагодять або замінять, як варіант – відновлять зламаний ключ.

Наші майстри застосовують сучасну апаратуру для роботи з замками, так що в більшості випадків цілісність сейфа не порушується.

Часто задавані питання

Чи не пошкодить майстер мій сейф?
Ми застосовуємо тільки високоякісні, сучасні інструменти для роботи з замками сейфів, тому, як правило, сейф залишається цілісним і неушкодженим. Максимальним пошкодженням броньованої коробки стане невелика дірочка біля замка. Більшість замків також залишаються без ушкоджень. У деяких ситуаціях замок доводиться ламати або повністю змінювати, про що Вас попередить наш майстер. У будь-якому випадку наші фахівці пропонують найоптимальніші та найменш затратні способи вирішення проблеми.
З чого складається вартість послуги?
Вартість послуги аварійного відкриття сейфа включає виклик майстра, виїзд його на об'єкт (чим далі від Києва – тим дорожче), маніпуляції з механізмом, складність системи і необхідність витрат інтелектуальної і механічної праці. Остаточна вартість відкриття розраховується нашим майстром після проведення діагностики. Можна попередньо зорієнтуватися у вартості ремонту, якщо зв'язатися по телефону з майстром і повідомити йому подробиці ситуації, що склалася.
На якій підставі проводитися відкриття сейфа?
При зверненні в компанію з обслуговування та аварійного відкриття сейфів потрібно надати докази правомірності доступу до вмісту сейфа. Це може бути, наприклад, право власності на приміщення, в якому знаходиться сейф, установчі документи компанії та ін.
Чи можна провести відкриття сейфа самостійно?
Злам сейфа непрофесіоналом – це скоріше утопія, ніж реальність. Хоча в фільмах часто показують, що до сейфових замків можна підібрати код або зробити відкриття іншим способом. Насправді ж сейфові замки з кожним поколінням стають все більш витонченими і складними, тому роботу з ними варто довірити майстру з багаторічним досвідом.
Як довго мені доведеться чекати майстра?
Наші майстри завжди готові виїхати Вам на допомогу. Це займе не більше 30-40 хвилин. Часто клієнтам потрібно негайне аварійне відкриття сейфа, тому наша компанія надає послуги цілодобово (24/7), а виїзд фахівця проводиться одразу після звернення.
Київ
24/7
Kyiv, 2020
0 800 334 157